rolety plisowane, rolety okienne

Rolety plisowane, rolety okienne

Posiadasz dom z ogrodem zimowym lub tarasem o wieloskrzydłowych oknach? Jeśli poszukujesz skutecznego systemu zaciemniania polecamy Ci nasze rolety plisowane, które doskonale sprawdzą się na oknach o każdym kształcie i rozmiarach. Zamów ja u nas, a wykonamy montaż w promieniu 30 km od centrum miasta Warszawa.

Produkujemy rolety plisowane, rolety okienne na każde okno

Znajdujące się w naszej ofercie rolety plisowane (rolety okienne) mają tę zaletę, że możesz je wybrać na każde okno w swoim domu - bez względu na to, gdzie jest zamontowane i jaki ma kształt. Specjalna konstrukcja oraz system montażu pozwalają dostosować ten system zaciemnienia do okien okrągłych, półkolistych, trójkątnych i trapezowych.

rolety plisowane okienne to doskonały sposób na regulowanie dostępu światła do ogrodów zimowych, tarasów z przeszklonym zadaszeniem i innych tego typu konstrukcji, wymagających regulowania dostępu światła dziennego.

Na jakie zalety możesz liczyć?

Wybierając rolety plisowane (rolety okienne) otrzymujesz wiele cennych zalet, dzięki którym długo będziesz cieszyć się funkcjonalnym dopełnieniem wystroju okien.

Najważniejsze atuty to:

- możliwość perfekcyjnego dopasowania do każdego kształtu i charakteru okna,
- sprawne funkcjonowanie w pozycji pionowej, poziomej i ukośnej,
- prosty mechanizm i sposób montażu,
- stosunkowo wysoka trwałość i bezawaryjność,
- przyleganie do ramy okna chroniące przed uszkodzeniami podczas otwierania,
- różne systemy sterowania do wyboru,
- bogaty wybór kolorów, a także modele dwukolorowe,
- profil plisy w pięciu kolorach oraz 120 różnych tkanin.

Nasze rolety plisowane możesz idealnie dopasować do aranżacji pomieszczenia, ale też zdecydować o stopniu zaciemnienia poprzez wybór odpowiedniej tkaniny - grubszej i bardziej zwartej do sypialni lub częściowo przejrzystej do kuchni.

Zapraszamy do kontaktu.

przykładowe realizacje