rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Skuteczny i prosty w obsłudze system zaciemnienia wnętrz to podniesienie komfortu mieszkania bez względu na to, czy posiadasz dom czy apartament w zbiorowym budownictwie. Rolety materiałowe to wiele ciekawych wzorów, które ochronią wnętrze i estetycznie dopasują się do designu okna.

Niezawodność, uniwersalność i bogate wzornictwo

Rolety to jedno z najpopularniejszych na rynku rozwiązań pozwalających na skuteczne zaciemnianie pomieszczeń oraz zapewnienie w nich niezbędnej intymności. Roleta materiałowa, jaką znajdziesz w naszej ofercie, jest nie tylko bardzo estetyczna, ale też dzięki kolorystyce i wzornictwu może być dodatkową dekoracją wnętrza.

Nasze rolety są uniwersalne, co oznacza, że możesz je wybrać do każdego pomieszczenia w domu. Są również niezawodne, bo działają bezawaryjnie dzięki nowoczesnym systemom sterowania oraz dostosowane do Twojego domu, dzięki zróżnicowanym wzorom i kolorom.

Nasze rolety to:

- produkty idealne do każdego okna,
- szeroki wybór wzorów i kolorów,
- rolety w systemie wolnowiszącym i w kasetach,
- rolety montowane w prowadnicach przyszybowych,
- trwałe, impregnowane tkaniny roletowe, także dekoracyjne, gumowe i niepalne,
- możliwość bezinwazyjnego montażu na przyssawkach,
- łatwa i bezawaryjna obsługa.

Rolety typu dzień-noc

Poszukujesz praktycznego systemu zaciemniającego do salonu lub sypialni? Rolety dzień noc to idealne rozwiązanie o wysokiej funkcjonalności, które nie wymaga od Ciebie częstego zwijania i rozwijania, a jedynie szybkiej zmiany położenia lameli. To Ty decydujesz, kiedy wpuścić słońce do pokoju, a kiedy zaciemnić wnętrze.

Rolety dzień noc to rewelacyjne rozwiązanie do pomieszczeń, w których potrzebujesz więcej intymności, a więc do sypialni lub łazienki z oknem, jeśli taką posiadasz w swoim domu. Dzięki ustawieniu w pozycji „dzień” chronisz wnętrze przed ciekawskimi z zewnątrz, a jednocześnie nie ograniczasz dostępu światła dziennego.

Rolety wolnowiszące i w kasetach

Nasze rolety materiałowe wykonane są z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych, dzięki czemu otrzymujesz produkt idealnie dopasowany do specyficznych warunków Twojego domu oraz do rodzaju i konstrukcji samych okien. Proponujemy zarówno rolety wolnowiszące, jak i modele w specjalnych, estetycznych kasetach, chroniących tkaninę przed zabrudzeniem.

W asortymencie znajdziesz:

- kasety aluminiowe i z tworzywa PCV,
- kasety w kolorach białym i brązowym,
- kasety wykończone okleiną drewnopodobną,
- mechanizm samohamujący, usprawniający obsługę.

Zainteresowała Cię nasza roleta materiałowa i chcesz ją mieć w swojej sypialni lub salonie? Wybierz odpowiedni model w naszej ofercie! Na zamówienie wykonujemy montaż na terenie miast Warszawa i Otwock.

przykładowe realizacje