verticale

Verticale - Rolety pionowe

System zasłaniania okien to nie tylko warunek komfortu wnętrza, ale też jego wysoka estetyka, jaką zapewniają nowoczesne wzory rolet i żaluzji. Jeœli urządzasz biuro lub salon oferujemy Ci niebanalne, wyjątkowo modne i efektowne rolety pionowe, znane też jako verticale.

Do biura, sali konferencyjnej, gabinetu….

Pomieszczenia biurowe to wnętrza, w których spędzasz wiele godzin dziennie koncentrując się na pracy zawodowej, wymagającej odpowiednich warunków. Rolety pionowe to nie tylko skuteczna ochrona przed słońcem, ale również doskonały sposób na izolację termiczną w chłodnych miesiącach roku. Jeśli okna Twojego biura wychodzą na południe, a większość godzin pracy spędzasz w potoku promieni słonecznych, montaż rolet z pewnością zmieni komfort miejsca pracy.

Co zyskasz?

Decydując się na rolety pionowe do swojej firmy lub do salonu otrzymujesz nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, łatwe w obsłudze, komfortowe i niezawodne, ale też eleganckie dopełnienie aranżacji wnętrza. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się one na wysokich oknach balkonowych.

Wybierając verticale zyskujesz: - skuteczną ochronę przed nadmiernym słońcem, - izolację termiczną przed chłodem w okresie zimy i przed nadmiernym nagrzaniem latem, - eleganckie wykończenie wnętrza, - możliwość dostosowania do każdej wysokości okien, - wysoką odporność impregnowanych tkanin na kurz i zabrudzenia, - tkaniny posiadające atesty higieniczne oraz niepalności, - możliwość montażu na wysięgnikach do ściany i do sufitu, - szeroki wybór wzorów tkanin.

Poszukujesz nietypowych rozwiązań? Na zamówienie wykonamy też rolety skośne oraz z tkaniny zwężanej do 89 mm.

Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej!

przykładowe realizacje