żaluzje

Żaluzje okienne •drewniane

Mieszkasz w miejskim osiedlu i sąsiedzi ciągle zaglądają Ci w okna? Każdego ranka słońce wpada do Twojej sypialni budząc Cię o wiele za wcześnie? Pomyśl o swoim komforcie i długim, zdrowym śnie. Nasza firma z lokalizacją na terenie miasta Warszawa proponuje Ci funkcjonalne żaluzje okienne, idealne do Twojego mieszkania lub domu.

Komfortowa ochrona przed słońcem

Nasłonecznione mieszkania to z jednej strony pozytywne dla organizmu dzienne oświetlenie, a z drugiej ograniczenie komfortu, kiedy chcesz się zrelaksować podczas poobiedniej drzemki lub w ciągu dnia obejrzeć telewizję. Słońce również negatywnie wpływa na znajdujące się w domu dywany i tapicerowane meble, przyczyniając się do ich płowienia.

Wybierając nasze żaluzje okienne, to Ty decydujesz, kiedy wpuścić promienie słoneczne do wnętrza, zyskując tym samym o wiele przyjemniejsze, dostosowane do Twoich potrzeb wnętrze. Jesteś właścicielem domu jednorodzinnego? Zdecyduj się na doskonałe rolety drewniane – estetyczne i funkcjonalne, a jednocześnie skutecznie chroniące wnętrza przed słońcem.

Oferujemy urozmaicony asortyment

Poszukujesz żaluzji do swojego domu lub mieszkania? W naszym asortymencie znajdziesz wiele propozycji, które dostosujesz wzornictwem i stylem do aranżacji pomieszczenia. Oferujemy drewniane żaluzje o zróżnicowanych rozmiarach, a także modele w wielu kolorach i z mechanizmami dostosowanymi do specyficznych warunków pracy.

Nasze produkty to również zróżnicowane materiały. W asortymencie znajdziesz:

- żaluzje drewniane, idealne do okien drewnianych,
- żaluzje aluminiowe w bogatej gamie kolorystycznej,
- żaluzje aluminiowe ISO, z nietypowym systemem sterowania i maskownicą,
- żaluzje panelowe, z impregnowanych tkanin w rozmaitych kolorach, idealne do zasłaniania wysokich okien i wnęk.

Co zyskujesz dzięki naszym żaluzjom?

Żaluzje i rolety okienne oferujemy swoim klientom już od wielu lat, dlatego doskonale wiemy, jakie są ich zalety.

Drewniane żaluzje, które znajdziesz w naszym asortymencie to:

- skuteczna ochrona przed intensywnym słońcem,
- możliwość regulacji dostępu światła dziennego do pomieszczeń,
- większa intymność wnętrz,
- izolacja termiczna mieszkania, - wysoki poziom estetyki i jakości materiałów,
- bogaty wybór kolorów, które dostosujesz do aranżacji wnętrza,
- niezawodny mechanizm sterujący,
- łatwość utrzymania w czystości.

Żaluzje drewniane są nie tylko produktami z długą tradycją, ale też mają znaczną przewagę nad firanami i zasłonami, eksponując piękny design okien i pozwalając zapomnieć o częstym praniu czy upinaniu tkanin.

Poszukujesz skutecznego, łatwego w obsłudze i praktycznego pomysłu zaciemnienia sypialni lub salonu? Odwiedź naszą firmę na terenie miasta Warszawa i wybierz rewelacyjne rolety drewniane, a z pewnością się nie zawiedziesz!

Czekamy na Ciebie!

przykładowe realizacje